Mamy to! Gazele Biznesu 2022


Inter-max po raz kolejny w rankingu Gazel Biznesu. To wyróżnienie, który od ponad 20 lat przyznawane jest firmom o uznanej marce i stabilnej sytuacji finansowej. Gazele biznesu budują prestiż firm, które pozytywnie przeszły ocenę finansowej stabilności i potwierdziły swój wzrostowy trend rozwoju biznesowego.

Inter-max w gronie Gazel Biznesu 2021


Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Dyplom partnerstwa firmy BUD-MET


Udany wybór kontrahenta w branży budowlanej nie zawsze kończy się sukcesem – my ten sukces odnieśliśmy razem z firmą BUD-MET. To dla Was Drodzy klienci zaopatrujemy się w najlepsze jakościowo towary, abyście byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dziękujemy za współprace. Aby kolejne lata były tak owocne we współpracy jak poprzednie!

Diamenty Forbes’a – firma Inter-Max po raz kolejny wyróżniona


Diamenty Forbesa to prestiżowe zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm przygotowywane przez miesięcznik Forbes. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych i liczymy na to, że w najbliższych latach uda nam się zdobyć cenny Diament Forbesa.
To duże osiągnięcie, które pozwala piąć się wyżej.

Inter-max partnerem firmy Etanco


Firma Etanco to europejski dostawca szerokiej gamy produktów z dziedziny technik zamocowań. Rzetelność i wiedza na temat rynku czynią z Waszej firmy Partnera, z którym budujemy nasz wspólny sukces.

Gazele Biznesu 2016 – rozwijamy się dla Was!


Uprzejmie informujemy, iż nasza firma znalazła się w gronie Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie dziennika gospodarczego "Puls Biznesu".