Aktualności

 • Szanowni Państwo,

   

  Stale rosnące ceny stalowych materiałów wsadowych i rosnące koszty produkcji zmuszają nas niestety do kolejnej w tym roku korekty cen.

   

  Podwyżka w wysokości 11% obejmie blachodachówki , blachy na rąbek oraz wszystkie pozostałe produkty blaszane, we wszystkich powłokach, natomiast ceny wszystkich blach trapezowych, blach płaskich i obróbek blacharskich zostają podwyższone o około 17%.

   

  Nowy cennik obowiązywał będzie od godziny 15:30, dnia 22 czerwca 2021 r.

   

   

 • Szanowni Państwo,

   

  w związku z nieustającym wzrostem cen surowców, zmuszeni jesteśmy z dniem 06.05.2021r. do wprowadzenia podwyżki cen w wysokości 8% na wszystkie produkty blaszane, we wszystkich powłokach.

  Nowy cennik znajdziecie Państwo tutaj.

 • NAVEGA - nowa blachodachówka modułowa

  Szanowni Państwo,

  z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lipca 2020 roku rozszerzamy ofertę o nową
  blachodachówkę modułową NAVEGA®. Nowy produkt od dziś będzie dostępny w cenniku,który
  znajduje się TUTAJ.
  Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz minimalistyczny kształt blachodachówki podążają
  za aktualnymi trendami architektonicznymi.

  NAVEGA® produkowana jest z
  wykorzystaniem najwyższej jakości
  surowca z huty Arcelor Mittal. Do jej
  produkcji stosujemy blachy w powłokach

  Granite® DeepMat (Mat Gruboziarnisty)
  Granite® Quartz
  Granite® Ultramat
  Granite® HDX

 • Inter-Max ponownie z Gazelą Biznesu!

  Znowu!

  Pragniemy poinformować Państwa, że Puls Biznesu poraz kolejny uhonorował nas nagrodą Gazela Biznesu, tym razem za rok 2017!

  Chcemy podziękować wszystkim naszym partnerom biznesowym, z którymi mamy przyjemność współpracować, ponieważ bez nich nie bylibyśmy w stanie tak szybko się rozwijać.

 • Inter-Max po raz kolejny w gronie Diamentów Forbesa 2018!

  Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Inter-Max Szczerba Sp.j. ponownie znalazła się w prestiżowym gronie "Diamentów Forbesa 2018"! W ten sposób zostaliśmy wyróżnienii przez miesięcznik Forbes, jako firma świecąca przykładem dla przedsiębiorstw dynamicznie się rozwijających. Wśród kluczowych kryteriów, według których przyznana została nagroda znalazły się między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

  Serdecznie dziękujemy!

 • Nowy cennik

  Szanowni Państwo,

   

  z przyjemnością informujemy, że od dnia 09.10.2017r. obowiązują nowe, niższe ceny na nasze wyroby.

  Nowy cennik dostępny jest do pobrania tutaj. Szczegółowych informacji udzielą Państwu przedstawiciele regionalni oraz pracownicy działu sprzedaży.

 • Kolejny kolor w naszej palecie!

  W odpowiedzi na liczne zapytania naszych partnerów roszerzyliśmy naszą ofertę o kolor Antracyt RAL7016 w powłoce poliester połysk.

  Wkrótce do dystybutorów Inter-Max zostaną dostarczone próbki nowego koloru. 

 • Inter-Max w gronie Diamentów Forbesa

  Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Inter-Max Szczerba Sp.j. znalazła się w prestiżowym gronie "Diamentów Forbesa 2017"! W ten sposób zostaliśmy wyróżnienii przez miesięcznik Forbes, jako firma świecąca przykładem dla przedsiębiorstw dynamicznie się rozwijających. Wśród kluczowych kryteriów, według których przyznana została nagroda znalazły się między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

  Serdecznie dziękujemy!

 • Inter-Max Gazelą Biznesu 2016!

  Pragniemy poinformować Państwa, że Puls Biznesu uhonorował nas nagrodą Gazela Biznesu 2016! Jest to nagroda przyznawana najbardziej dynamicznie rozwijającym sie przedsiębiorstwom. Chcemy podziękować wszystkim firmom, z którymi mamy przyjemność współpracować, ponieważ bez nich nie bylibyśmy w stanie tak szybko się rozwijać.

 • Nowa powłoka - Granite®Quartz

  Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta na blachy powlekane organicznie została poszerzona o nowy produkt huty Arcelor Mittal - Granite®Quartz. Jest to produkt, który powstał na bazie powłok poliestrowych, jednak w zasadniczy sposób różni się od innych wyrobów znanych na rynku. Po raz pierwszy uzyskano powłokę lakierniczą o bardzo rozbudowanej strukturze, widocznej zarówno „gołym” okiem, jak i wyczuwalną dotykiem.

  Na powłokę Granite®Quartz udzielamy 25 lat gwarancji! 

  Dostępna jest ona w dwóch kolorach: RAL 8019 Brąz Ciemny oraz RAL 7016 Antracyt.

  Więcej informacji o tej powłoce znaleziecie Państwo pod tym linkiem.